Po co są repetytorium maturalne

Po to, żeby przygotowanie do egzaminu dojrzałości było zdecydowanie łatwiejsze. Mówi się “repetytorium maturalne”, ale nie można zapomnieć o tym, że są też takie publikacje naukowe, które wykorzystuje się do nauki przy różnych przedmiotach. Gdyby ktoś udał się do księgarni, to znalazłby wiele takich pomocy naukowych, np. repetytorium maturalne które są wciąż udoskonalane po to, aby nauki nie była tak wielkim problemem dla młodych uczniów. Jest wiele takich książek, które na pewno będą na bieżąco wykorzystywane.

Longman Repetytorium Maturalne. Język Angielski. Poziom Podstawowy + Testy + kod (interactive eBook)

H. Umińska, B. Hastings, D. Chandler, H. Mrozowska pracowali nad książka, która została wydana w roku 2020. Za jej wydanie odpowiada wydawnictwo Pearson. W ich ofercie znaleźć można również wiele książek, które na co dzień wykorzystywane są przez uczniów szkół średnich, a także podstawowych. Wydawnictwo językowe postarała się o publikację, która to pomoże przygotować się do matury z angielskiego na poziomie podstawowym. Nie brakuje tutaj różnych zadań do rozwiązania o różnej treści – podobnych do tych, jakie można spotkać na egzaminie maturalnym. Zarówno, jeżeli chodzi o maturę ustną, jak również pisemną. W środku znaleźć można także materiały, które przydadzą się na rozszerzonej maturze.

Teraz matura. Historia.Vademecum – Szkoły ponadgimnazjalne

Tak, nawet historia jest przedmiotem, z jakim można zmierzyć się na maturze. Książka pochodzi od wydawnictwa Nowa Era, a za jej powstanie odpowiedzialni są: Krzysztof Jurek, Paweł Klint, Karol Kłodziński, Tomasz Krzemiński, Małgorzata Machałek, Agnieszka i Tytus Izdebscy. Publikacja naukowa, która przydać się może wszystkim uczniom na poziomie rozszerzonym. Wymienione są tu wszystkie epoki oraz najważniejsze wydarzenia historyczne, które należy przyswoić, jeżeli ktokolwiek ma zamiar przystąpić do tego egzaminu. Jest tu wiele zadań do rozwiązania, które zawierają cenne wskazówki, przydatne podczas egzaminu dojrzałości.

About the Author

Related Posts