Polityka prywatnościWarto przeczytać

Charakterystyka strony

Strona internetowa www.przewodnicy-po-austrii.pl jest stroną prywatną prezentującą działalność trzech przewodniczek po Austrii i Wiedniu. Zamieszczone na niej informacje to subiektywny wybór atrakcji turystycznych, zostawienie istotnych informacji o Austrii i Wiedniu oraz przedstawienie oferowanych przez Przewodniczki programów zwiedzania.
Właścicielem i Administratorem strony www.przewodnicy-po-austrii.pl jest Bożena Pieńkowski.
Strony osadzona jest na serwerze firmy hostingowej home.pl. Zasady polityki prywatności serwisu są dostępna na ich stronie.

Gromadzenie danych

Strona nie gromadzi automatycznie danych prywatnych osób odwiedzających. Jedyne dane, jakie posiadamy, to te, które Klienci wysyłają do nas za pomocą wiadomości e-mail, w celu uzgodnienia detali związanych z usługami Przewodników. Są to dane konieczne do kontaktu z Klientem na etapie opracowywania planu zwiedzania oraz dane niezbędne do rozliczenia zleconej usługi. Żadne z tych danych nie są gromadzone przez stronę ani firmę hostingową.

Wyceny i rozliczenia

Cennik, który jest zamieszczony na stronie, jest cennikiem ramowym. Zawarte w nim kwoty mogą się różnić od ostatecznie podanych klientowi i zależą od wielu czynników. Ostateczna cena usługi jest zawsze indywidualnie uzgadniana z Klientem i wymaga potwierdzenia ze strony zarówno Klienta jak i Przewodnika. Żadne informacje dotyczące ostatecznych wycen i rozliczeń nie są zbierane przez stronę lub firmę hostingową. Wszystkie informacje dotyczące rozliczeń są przekazywane bezpośrednio wybranemu Przewodnikowi przy pomocy wiadomości e-mail oraz telefonicznie. Dane są przechowywane przez Przewodnika jedynie tak długo, jak jest to ustawowo wymagane. Po upłynięciu tego czasu, dokumenty zawierające dane Klienta są trwale niszczone.

Ciasteczka

Strona www.przewodnicy-po-austrii.pl używa ciasteczek i powiązanych z nimi technologii. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli nie chcą Państwo, żeby strona używała ciasteczka, należy zablokować tę opcję w ustawieniach Państwa przeglądarki.

Odnośniki

Strona zawiera liczne odnośniki do serwisów związanych z atrakcjami turystycznymi Austrii i Wiednia. Każdy z tych serwisów ma swoją własną politykę prywatności, z którą należy się zapoznać w celu bezpiecznego przeglądania. Przewodnicy po Austrii nie odpowiadają za zasady prywatności czy treści zawarte na podlinkowanych stronach.

Dostęp do danych

Mają Państwo prawo zażądać informacji odnośnie Państwa danych osobistych, które posiadamy, zażądać ich zmiany lub usunięcia. Państwa żądanie zostanie niezwłocznie wykonane, z wyjątkiem sytuacji, w których dane te są niezbędne do przeprowadzenia czynności administracyjnych, prawnych lub gdy mają związek z zachowaniem bezpieczeństwa.

 

O nas

Do zobaczenia w Wiedniu!

JAKOŚĆ – PROFESJONALIZM – KOMPETENCJA – DOŚWIADCZENIE – KREATYWNOŚĆ

entuzjazm – pasja – tworzenie atmosfery – humor – niekonwencjonalność – dopasowanie do profilu każdej grupy